OFERTA DLA BIZNESU

Nic tak nie psuje nastroju prowadzącym działalność gospodarczą jak zmieniające się przepisy, ich ilość oraz wizja możliwych kontroli. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom oferuję:

1.   Ocenę działalności pod kątem prawa pracy.

Prowadzisz już jakiś czas działalność gospodarczą i masz pracowników? Nie wiesz czy pod względem prawa pracy wszystko w firmie dobrze funkcjonuje? Boisz się negatywnych skutków kontroli Państwowej Inspekcji Pracy? Stosujesz umowy cywilnoprawne, ale nie wiesz czy prawidłowo?

Oferuję usługę oceny stanu przestrzegania przepisów prawa pracy w Twojej firmie. Sprawdzę prowadzenie akt osobowych, prawidłowość zastosowania umów cywilnoprawnych; przeanalizuję treści regulaminów i zarządzeń wewnętrznych; ocenię sposób ewidencjonowania i rozliczania czasu pracy. Te oraz wiele innych zagadnień będących przedmiotem potencjalnych kontroli PIP ocenię w ramach proponowanej usługi.

Zgłoś się, a ja przeprowadzę dla Ciebie swoisty „audyt” i wszelkie Twoje wątpliwości i niepewność się skończą.

2.   Usługi doradcze.

W trakcie prowadzenia działalności mamy do czynienia z różnymi sytuacjami. Nie wszystkie jesteśmy w stanie przewidzieć. Najgorsza jest jednak ta bezradność, gdy już nastąpią. Podobnie zresztą jak swoista „pustka w głowie”, gdy napotkamy na problem nam nieznany.

Oferuję Tobie pewność, że w takiej sytuacji będziesz wiedział do kogo się zwrócić po pomoc. Pomogę znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązanie, sporządzić umowę z Twoim kontrahentem, napisać pismo urzędowe.

Istnieje możliwość zarówno doraźnego korzystania z oferty usług doradczych jak i stałego na zasadzie abonamentowej.

3.   Szkolenia.

Często zapominamy, że najlepszą lokatą kapitału w ramach prowadzonej działalności jest inwestowanie w pracowników. Nie mam jednak na myśli premii, nagród czy też bonów świątecznych. Zwiększanie fachowości podległych nam pracowników stanowi najlepszą inwestycję. Podnosząc swoje kwalifikacje z jednej strony stają się wydajniejsi i pewniejsi swojej wiedzy; z drugiej strony bardziej zmotywowani do pracy.

Oferuję cały szereg profesjonalnych szkoleń kierowanych zarówno do kadry zarządzającej, pracowników działów kadr, jak i pozostałych osób pracujących w Twojej firmie. Jak radzić sobie ze stresem?  Jak prowadzić dokumentację pracowniczą? Jak zatrudnić cudzoziemca? To tylko niektóre z proponowanych tematów szkoleń dla Ciebie i Twoich pracowników.

 

Jeśli natomiast potrzebujesz sporządzić umowę sprzedaży nieruchomości czy chcesz założyć spółkę to na pewno zainteresuje Cię, że współpracuję z Kancelaria Notarialną w Opolu.